Sausā tualete ir ekoloģiska izvēle

Mūsdienīga sausā tualete ir tīra, bez smakas, un to ir patīkami apmeklēt. Sausā tualete ir arī ekoloģiska izvēle, un tā atvieglo notekūdeņu apstrādi. 

Labi plānota sausā tualete ir tīra, bez smakas, viegli iztukšojama, un, pats galvenais, to ir patīkami apmeklēt. Lai sausā tualete būtu funkcionāla, to izvēloties, uzstādot un lietojot, ir rūpīgi jāapsver zināmi faktori. Lai sausā tualete būtu bez smakas, viens no priekšnosacījumiem ir pietiekama ventilācija. Pareizi izvēlēti un kvalitatīvi pakaiši absorbē smakas, uzsūc lieko mitrumu un arī veicina masas aerāciju.

Rūpīga sausās tualetes izvēle un optimāli uzstādīšanas risinājumi nodrošina nevainojamu funkcionēšanu vasarnīcā un mājās.

Sausā tualete atvieglo notekūdeņu attīrīšanu.

Notekūdeņu radīto noslogojumu varētu samazināt, atgūstot daļu no piesārņojošām vielām, vēl pirms tās tieši nonāk notekūdeņu attīrīšanas iekārtā. Ieteicamākais risinājums ir tradicionālo tualešu aizstāšana ar sausajām tualetēm. Tas ļauj cietos ekskrementus kompostēt un urīnu savākt atsevišķi, pēc tam to izmantot dārzā. Attīrīšana būs nepieciešama tikai mazgāšanas ūdeņiem. Arī mazgāšanas ūdeņiem būs nepieciešama pienācīga apstrāde, bet apstrādes apjoms būs daudz mazāks, nekā apstrādājot visus notekūdeņus kopā.

Iepazīstieties ar sausajām tualetēm