Saules pilns dārzs

Saules pilns dārzs

Saules pilns dārzs

Saules pilns dārzs

Saules pilns dārzs

Ikviens dārza un puķu mīļotājs piekritīs, ka dārzs ir vieta, kur pazūd laiks. Dārzs ievelk kā slazdā. Diena paskrien, nejūtot ne nogurumu, ne izsalkumu. Tā ir vieta, kur prieks un gandarījums ir lielāks par nogurumu, jo dārzs savu kopēju vienmēr atalgo - ar skaistu ziedēšanu, ar bagātīgu ražu.

Jo vairāk laika pavadām dārzā, jo biežāk tas mūs pārsteidz ar savām pārvērtībām. Dārzā iemājo dvēsele. Vai esat ievērojis, ka dārzā parādās augi, kuri nekad tur nav audzēti? Kāds pieredzējis dārznieks man savulaik mācīja: „Nebaidies apgriezt augļu kociņus, griez droši, un tu redzēsi, kā tie par to priecāsies! Nebaidies normēt ražu – izkniebt liekos ziedus, atliekt lielākus zaru leņķus! Lieto bioloģiskus augu kopšanas un mēslošanas līdzekļus, tā tu panāksi labāku ražu un pasargāsi augus no slimošanas un paildzināsi tiem dzīves garumu.”

Īstais dārza laiks sākas jau janvārī. Tomēr, lai Jūsu dārzā ienāktu paši labākie, skaistākie un veselīgākie augi, gatavošanās nākamajam pavasarim jāsāk jau iepriekšējā rudenī. Ja esat iesācējs un mūsu mājas lapā neatradat atbildi uz meklēto jautājumu par dārza kopšanu - rakstiet, un droši praīiet padomu! Izveidojiet uz šīs zemes pats savu paradīzes dārza stūrīti, kurā laiks iegūst pavisam citas dimensijas.

Lai Jums izdodas!