Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Pavasarī nevajag steigties attīrīt puķudobes. Sakaltušie stublāji un kritušās lapas pasargā maigos asnus no nakts salnām. Kad pavasaris jau kārtīgi iestājies, tad var aizvākt vecos stublājus un uzkaisīt Biolan Vistu mēslu granulas (3 l/10 m2). Pa virsu uzklāt Biolan Dārza melnzemes kārtu.

Ziemciešu dobes jātur tīras no nezālēm. Pret pelējumu jutīgos augus, piemēram, flokšus regulāri apsmidzina ar Biolan Jūras aļģu ekstraktu (20 ml Jūras aļģu ekstrakta izšķīdina 1 litrā ūdens), lai augu lapas kļūtu izturīgas pret pelējumu.

Jūlijā-augustā visiem daudzgadīgajiem augiem, t.sk. ziemcietēm un mūžzaļajiem, uz rudeni dod Biolan Stādīšanas un rudens mēslojumu.

Parasti ziemcietes nav jāapsedz uz ziemu, taču akmensdārza augiem, mūžzaļiem daudzgadīgiem augiem un jaunajiem stādiem vajadzīga piesegšana. Karaliskās lilijas un rodžersijas ir neizturīgas pret pavasara salnām. Pret aukstumu un dedzinošo pavasara sauli labi pasargā Biolan Kūdra augu piesegšanai.

Produkti:

Biolan Vistu mēslu granulas un Biolan Mēslojums no zirgu mēsliem ir vispārējais dārza mēslojums. Daļa to sastāvā esošo barības vielu ir ātri uzņemamas, bet citas – ilgstošas iedarbības.

Biolan Pamata un Rudens mēslojums uzlabo augu ziemcietību, kā arī veicina jauno dzinumu veidošanos nākamajā gadā. Bez tam šo mēslojumu var lietot arī vasarā, lai papildinātu kālija krājumus augsnē.