Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Lai ziemcietes priecētu daudzus gadus

Pavasarī nevajag steigties attīrīt puķudobes. Sakaltušie stublāji un kritušās lapas pasargā maigos asnus no nakts salnām. Kad pavasaris jau kārtīgi iestājies, tad var aizvākt vecos stublājus un uzkaisīt Biolan Vistu mēslu granulas (3 l/10 m2). Pa virsu uzklāt Biolan Dārza melnzemes kārtu.

Ziemciešu dobes jātur tīras no nezālēm. Pret pelējumu jutīgos augus, piemēram, flokšus regulāri apsmidzina ar Biolan Jūras aļģu ekstraktu (20 ml Jūras aļģu ekstrakta izšķīdina 1 litrā ūdens), lai augu lapas kļūtu izturīgas pret pelējumu.

Jūlijā-augustā visiem daudzgadīgajiem augiem, t.sk. ziemcietēm un mūžzaļajiem, uz rudeni dod Biolan Stādīšanas un rudens mēslojumu.

Parasti ziemcietes nav jāapsedz uz ziemu, taču akmensdārza augiem, mūžzaļiem daudzgadīgiem augiem un jaunajiem stādiem vajadzīga piesegšana. Karaliskās lilijas un rodžersijas ir neizturīgas pret pavasara salnām. Pret aukstumu un dedzinošo pavasara sauli labi pasargā Biolan Kūdra augu piesegšanai.

Produkti:

Biolan Vistu mēslu granulas un Biolan Mēslojums no zirgu mēsliem ir vispārējais dārza mēslojums. Daļa to sastāvā esošo barības vielu ir ātri uzņemamas, bet citas – ilgstošas iedarbības.

Biolan Pamata un Rudens mēslojums uzlabo augu ziemcietību, kā arī veicina jauno dzinumu veidošanos nākamajā gadā. Bez tam šo mēslojumu var lietot arī vasarā, lai papildinātu kālija krājumus augsnē.


Ar tēmu saistītie produkti

Biolan Dārza melnzeme

Dārza melnzeme izgatavota no augstas kvalitātes melnās un brūnās kūdras. Melnzeme bagātināta ar mēslojumu, kaļķi un speciālām piedevām. Substrātam ir...

Biolan Mēslojums no zirgu mēsliem

Biolan Mēlsojums no zirgu mēsliem ir ekoloģisks, dabīgs mēslošanas līdzeklis, izgatavots no kompostētiem zirgu mēsliem. Mēslojums ir kaltēts un granulēts, tas...

Biolan Vistu mēslu granulas

Vistu mēsli ir tīrs dabīgs mēslojums, iegūts kompostējot vistu mēslus un kūdru. Mēslojums ir kaltēts un granulēts. Vistu mēslu granulas dabīgā veidā satur...

Biolan Stādīšanas un rudens mēslojums

Biolan Stādīšanas un rudens mēslojums ir apstrādāts organisks mēslojums daudzgadīgu dārza augu mēslošanai stādīšanas laikā un rudenī. Stādīšanas un rudens...