Laime ir akla!

Arī Tu vari kļūt par ceļojuma 300 eiro vērtībā dāvanu kartes īpašnieku brīdī, kad to vismazāk gaidi. Lai tā notiktu, nekas nav jāpērk.

Ieraksti šeit savu vārdu, uzvārdu un e-pasta adresi, un piedalies izlozē. Apmeklē šeit mūsu jauno mājaslapu, kurā atradīsi dažādus dārzkopības knifiņus un padomus.

 

Kampaņas noteikumi

  1. Reģistrējies kampaņas mājaslapā. Viena persona var reģistrēties tikai vienu reizi. Persona, kas ir reģistrējusies vairākas reizes, tiek izslēgta no izlozes.
  2. Starp personām, kas kampaņas laikā ir reģistrējušās kampaņas mājaslapā, tiek izlozētas piecas (5) ceļojumu biroja ceļojumu dāvanu kartes trīs simti (300) eiro vērtībā. Lai piedalītos izlozē, nekas nav jāpērk. Kampaņu organizē Biolan Baltic OÜ (reģ. Nr. 10053500).
  3. Kampaņas norises laiks 24.04.2018. – 31.12.2018. (ieskaitot). Uzvarētāji tiek izlozēti 15.01.2019. No reģistrēto personu saraksta tiek izlozēti nejauši cipari. Ciparus izlozē Biolan Baltic OÜ pārstāvis.
  4. Sazināšanās ar uzvarētājiem notiek pa reģistrācijas lapā norādīto e-pasta adresi. Ar uzvarētājiem tiek norunāts dāvanu karšu nodošanas veids.
  5. Dāvanu karte ir derīga 30 mēnešus no tās reģistrācijas brīža.

 

Jautājumu gadījumā sazinies ar mums pa:

e-pastu: myyk@biolan.com

Tālruni: +372 446 3381

Veiksmi izlozē!

 

Šīs kampaņas laikā ievāktie personas dati tiek aizsargāti atbilstoši Personas datu aizsardzības likumam. Likumu var izlasīt šeit. Eiropas Parlamenta vispārīgo datu aizsardzības regulu atradīsi šeit.

Personas datu pārzinis likuma nozīmē ir Biolan Baltic OÜ.

Šīs kampaņas laikā tiek ievākti personas dati:

  1. lai izlozētu kampaņas balvas un personām, kas norādījušas personas datus, nosūtītu Biolan Baltic OÜ jaunumus un piedāvājumus;
  2. personas vārds, uzvārds un e-pasta adrese;
  3. tiek saglabāti Biolan Baltic OÜ datubāzē un netiek nodoti trešajām personām, izņemot tām personām, kas Biolan Baltic OÜ pilnvarojumā un uzraudzībā nosūta piedāvājumus personām, kas ir norādījušas savus personas datus.